Фахівці Кіровоградської філії УДЦР в ході планового технічного радіоконтролю РЕЗ в м. Світловодську та Світловодському районі в одному із селищ зафіксували роботу розгалуженої мережі радіоелектронних засобів, із застосуванням яких здійснювався доступ до мережі Інтернет. Як з’ясувалося, власник цих РЕЗ не звертався до УДЦР для отримання дозвільних документів на їхню експлуатацію, але з їх використанням надавав послуги населенню та заробляв на цьому чималі гроші.

Оскільки цей підприємець фактично знехтував вимогами Закону України «Про радіочастотний ресурс України», керівництво регіональної філії ініціювало збори Координаційної комісії, якою і було прийнято рішення щодо проведення заходів з припинення незаконної роботи РЕЗ.

Оперативна група у складі представників НКРЗІ, УДЦР та УМВС України діяла оперативно, а головне — результативно. У громадянина вилучено 9 незаконно діючих РЕЗ широкополосного доступу до мережі Інтернет. Власника цього обладнання притягнуто до відповідальності за ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

2013-01-30_01

Вкотре доводиться констатувати: кількість ділків, які в обхід законів України намагаються надавати послуги доступу до мережі Інтернет та ще й на цьому заробляти непогані кошти, не меншає. Але таких шахраїв завжди, як кажуть, виводять на чисту воду. І прикладів тому достатньо. Підтвердженням тому є і цей випадок у Світловодському районі Кіровоградської області.

Український державний центр радіочастот ще раз застерігає охочих до легкої наживи: не варто займатися такою підприємницькою діяльністю та ризикувати своїм майном, вкладеними у безнадійну справу коштами. Адже процедура оформлення дозвільних документів не є складною і не потребує багато часу.

Двері регіональних філій Українського державного центру радіочастот завжди відчинені для осіб, які бажають на законних підставах користуватися радіочастотним ресурсом України.

 

Start typing and press Enter to search