Більшість з них було встановлено для надання доступу до мережі Інтернет без дозвільних документів та сплати податків

З 8 по 14 жовтня 2015 року підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  27493 РЕЗ, виявили 47 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 301 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Харківській – 54, Черкаській – 33, Чернівецькій – 28, Запорізькій та Хмельницькій областях – по 27.

Спеціалістами УДЦР складено 65 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Також виявлено та усунено дію 7 джерел радіозавад.

Разом з тим, за даний період підготовлено  5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 1101 висновок щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1374 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 604 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили  5370 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку (всі – на мережі мобільного зв‘язку).

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 5370 абонентам.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 08 по 14 жовтня до бази даних внесено 77534 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 33 випробування.

Прес служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search