Фахівці Харківської філії УДЦР спільно із представниками Державної інспекції зв’язку та співробітниками обласного УМВС України проводять рейди, під час яких перевіряють дотримання законодавства у галузі зв’язку користувачами радіочастотного ресурсу.

 

Найбільш характерними правопорушеннями, виявленими в регіоні, є встановлення й експлуатація радіоелектронного обладнання без відповідного на це дозволу від Українського державного центру радіочастот.

 

Наприклад, виявлено, що на території одного з підприємств без дозволу працював пристрій, призначений для охоронного відеоспостереження.

 

Також у містах, що на Харківщині, Змієві та Ізюмі, перевірено таксі, які обладнані засобами радіозв’язку. Викрито декілька маршрутних автомобілів, з радіостанціями, на експлуатацію яких не було дозвільних документів від УДЦР.

Крім того, виявлено РЕЗ, комерційне використання якого взагалі заборонено.

 

На власників обладнання, які діяли всупереч законодавству України, складено відповідні протоколи за ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Співробітники міліції вилучили радіостанції, що використовувалися у незаконний спосіб.

 

УДЦР рекомендує фізичним та юридичним особам не експлуатувати незареєстровані РЕЗ, а також вчасно подовжувати або переоформлювати дозволи на їх експлуатацію.

 

Start typing and press Enter to search