В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за 1 квартал 2013 року.

У нараді взяли участь начальник УДЦР, заступники начальника та керівники структурних підрозділів.

2013-04-16-sum-01

Начальник УДЦР Павло Слободянюк, оцінюючи позитивні показники, відзначив роботу структурних підрозділів, які показали найкращі результати. Такими визнані управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління радіочастотних присвоєнь, управління радіочастотного моніторингу. Перевиконали планові завдання також Центр сертифікації та управління телекомунікацій.

2013-04-16-sum-02

 

 

Зокрема, було відмічено, що за перші три місяці поточного року УДЦР надав 5643 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, скоординував 359 частотних присвоєнь для РЕЗ України та 2002 частотних присвоєнь для РЕЗ інших країн. Виконано 37603 заходи з технічного радіоконтролю та складено електронні спектрограми інструментальної оцінки  параметрів випромінювання РЕЗ, усунено понад 270 порушень користування радіочастотним ресурсом.

2013-04-16-sum-03

 

 

Значну роботу провели фахівці УДЦР з оформлення дозвільних документів на ввезення з-за кордону до України мобільних терміналів та обладнання, що містить РЕЗ радіотехнології широкосмугового радіодоступу.

Позитивно оцінено і роботу з удосконалення автоматизації виробничих  процесів, технічної підтримки програмних комплексів, зокрема, автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів, системи управління радіочастотним спектром тощо.

2013-04-16-sum-04

Чільне місце у доповіді Павло Слободянюк відвів науково-методичній роботі на підприємстві. Увагу присутніх він, зокрема, зосередив на необхідності активізації дистанційного навчання та тестування фахівців всіх структурних підрозділів.

Керівник УДЦР визначив також низку першочергових завдань, вирішення яких має сприяти подальшому розвитку підприємства.

На ефективність та якість діяльності підприємства, підкреслив Павло Слободянюк, не повинні впливати ніякі негативні фактори.

Start typing and press Enter to search