2012-06-19_01

Вийшла з друку книга «Антени телекомунікаційних і моніторингових систем». Вона видана під редакцією доктора технічних наук, професора кафедри електродинаміки Національного авіаційного університету Людвіга Ільницького та за сприяння Українського державного центру радіочастот.

 

Приємно відзначити, що до авторського колективу увійшли представники УДЦР — начальник Українського державного центру радіочастот кандидат технічних наук Павло Слободянюк та начальник відділу методичного забезпечення кандидат технічних наук Вадим Благодарний.

 

У монографії викладено узагальнені відомості щодо фізичних принципів роботи антен, наведено також найхарактерніші приклади конструктивного виконання антен для сухопутного мобільного зв’язку, антен для рухомих об’єктів і наземних антен супутникового зв’язку.

 

Читачі зможуть ознайомитися з антенними пристроями і системами, які застосовуються в засобах радіочастотного моніторингу та радіочастотного контролю для вирішення завдань із виявлення та вимірювання параметрів радіовипромінювання та пеленгування джерел радіовипромінювань у ВЧ, ДВЧ та НВЧ діапазонах.

 

Книга розрахована на фахівців із радіочастотних та телекомунікаційних систем, а також спеціалістів з радіочастотного моніторингу та радіочастотного контролю. Вона також може бути корисною студентам вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями «Радіотехнічні системи», «Телекомунікації» та «Радіочастотний моніторинг», слухачам закладів підвищення кваліфікації, а також всім, хто цікавиться питаннями сучасного радіозв’язку та радіочастотного моніторингу.

Start typing and press Enter to search