Напередодні Великодніх свят фахівці Українського державного центру радіочастот разом з небайдужими волонтерами навідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру. На сьогодні там знаходиться 97 дітей, більшість з яких позбавлені батьківської опіки.

 

Спільна ініціатива добра, до якої долучилося керівництво та колектив підприємства, волонтери, представники благодійного фонду та діти-актори театрального гуртку “Charity Bro” показала, наскільки важливими є добрі справи для дітей, які потребують опіки та допомоги.

 

“Кожен приїзд таких гостей до нас у центр – це свято для наших діток. Вони понад усе потребують уваги, дружніх розмов, обіймів. Їм і справді по-особливому цього не вистачає. Оскільки діти мають фізичні та розумові вади, комунікація з іншими людьми для них на вагу терапії. Тому ми завжди з радістю чекаємо на ваш приїзд “, – розповіла заступник директора з навчальної роботи Таращанського НРЦ Тетяна Бей.

 

Для кожної зустрічі з дітьми профспілка УДЦР збирає канцтовари, солодощі, гуманітарну допомогу та засоби гігієни. Ця поїздка – не виключення, адже окрім театральної вистави діти ласували солодощами та із задоволенням проводили час під час арт-терапії, розмальовуючи паперові писанки.

“Дякуємо усім небайдужим колегам, які підтримують та допомагають робити добрі справи для дітей. Це важливо, адже з вашою підтримкою діти розуміють, що не самотні у житті”, – сказала працівник УДЦР Мар’яна Гладун.

 

 

 

 

 

 

Переглянути відео:  https://www.youtube.com/watch?v=18zXEf3nPI0

 

29 березня 2018

 

 

Start typing and press Enter to search