Чи не щодня діти Таращанського навчально-реабілітаційного центру чекають на приїзд своїх друзів, їх увагу та спілкування. Для працівників держпідприємства стало доброю традицією підтримувати вихованців, збирати для них подарунки, передавати іграшки та гуманітарну допомогу, спілкуватися і дарувати радість, проводячи разом час.

Добрі справи не пройшли повз початок нового навчального року і керівництво центру, разом із профспілкою та працівниками УДЦР зібрали для дітей канцелярське приладдя, підготували для кожного подарунки.

Також приємним сюрпризом для дітей став виступ танцювального колективу “Dance pro style” із міста Ватутіно, Черкаської області, який приїхав привітати дітей.

Сьогодні у Таращанському центрі перебуває 85 дітей із фізичними та розумовими вадами. Традицією добра стало підтримувати їх, допомагати та спілкуватися, адже іноді просто розмова чи дружні обійми варті тисячі подарунків світу.

Цікаві моменти поїздки фахівців УДЦР в Таращанський НРЦ дивіться у відео: https://www.youtube.com/watch?v=ppfe_d4T7qM&feature=youtu.be

 

000200380028003300260050

 

27 вересня 2018

 

 

 

Start typing and press Enter to search