На базі Одеської філії Українського державного центру радіочастот відбулася виробнича нарада фахівців центрального офісу та 25 філій підприємства, під час якої розглядалися питання з проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж.

 

В нараді взяв участь заступник начальника УДЦР з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький.

 

Особливість наради полягала в тому, що вона носила навчальний характер і поєднувала в собі елементи теорії і практичного відпрацювання навичок на технічних майданчиках операторів телекомунікацій.

 

Керівник навчань начальник управління телекомунікацій УДЦР Михайло Матяшенко в ході наради підбив підсумки діяльності філій у цьому напрямку за 8 місяців поточного року, проаналізував стан співпраці з правоохоронними органами та ефективність участі фахівців філій у планових та позапланових перевірках операторів у взаємодії із співробітниками Державної інспекції зв’язку.

2011-09-29

Під час навчань спеціалісти філій ознайомилися з практичним застосуванням стаціонарних і мобільних вимірювальних приладів для вимірювань телекомунікаційних мереж на лініях зв’язку та з технологіями обробки сигналів.

Також детально розглянутий порядок виявлення можливих порушень на телекомунікаційних мережах, в тому числі порядок маршрутизації трафіку голосової телефонії, за результатами аналізу сесій вимірювальних приладів та CDR-файлів систем комутації.

Учасники заходу здали заліки.

Start typing and press Enter to search