Відбулася кущова нарада працівників з питань виконання комплексу робіт, пов’язаних з приймальними випробуваннями РЕЗ та ВП на місці експлуатації, здійсненням радіочастотного моніторингу та радіочастотних присвоєнь, видачею висновків щодо ЕМС і дозволів на експлуатацію РЕЗ. Цього разу нараду проведено на базі Харківської філії Українського державного центру радіочастот.

2012-12-19_01

На захід провідні фахівці Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської філій УДЦР прибули з метою підвищити рівень професійних знань, ознайомитися з останніми змінами і доповненнями до нормативно-правових документів та відомчих інструкцій.

Нарада проходила під головуванням заступника начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимира Кіріченка та заступника начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимира Титаренка.

Для того, щоб в обговоренні питань порядку денного наради брали участь всі присутні, організатори заходу застосували передову методику, правильно склали регламент. Основний акцент зробили на обмін досвідом та практичне відпрацювання завдань.

2012-12-19_02

В ході проведення навчання керівники відповідних структурних підрозділів та заступники начальників філій змогли ознайомитися із процесом виконання технічними працівниками філій робіт у «польових» умовах, а також перевірити спроможність проведення ними низки вимірювань для різних радіотехнологій із застосуванням сучасних засобів вимірювальної техніки, якою оснащений УДЦР.

Підсумки практичних занять і результати комп’ютерного тестування довели ефективність такої форми навчання, яка сприяла підвищенню рівня кваліфікації фахівців УДЦР. Крім того, керівники філій УДЦР побачили й певні слабкі місця у підготовці спеціалістів та отримали рекомендації з усунення недоліків.

2012-12-19_03

 

Start typing and press Enter to search