Днями у місті Нью-Делі (Індія) завершився Всесвітній форум ІКТ „Інновації, що стимулюють розвиток економік”.

Форум проводився під егідою Міжнародного союзу електрозв’язку. Він презентував інновації в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, які відіграють важливу роль у формуванні економік, що розвиваються, та розширенні партнерства між учасниками ринку ІКТ. На нього зібралися міністри галузі ІКТ, оператори, представники регуляторних органів, приватних компаній, міжнародних організацій ринку інформаційної та комунікаційної індустрії. Український державний центр радіочастот брав участь у форумі як повноправний член Сектору радіозв’язку МСЕ (МСЕ-R).

Форум продемонстрував останні наукові дослідження, процеси, послуги та продукти сектору ІКТ. Акцент робився на тих інноваціях, які відіграють важливу роль у перетворенні економіки країни у швидко зростаючу та інклюзивну.

МСЕ високо оцінив діяльність УДЦР у питаннях радіочастотного менеджменту та радіочастотного моніторингу. Нагороду за досягнення в управлінні спектром в Україні в урочистій обстановці вручив заступнику начальника УДЦР Володимиру Кіріченку особисто Генеральний секретар МСЕ Хамадун Туре (на знімку – в центрі).

2013-05-14_01

2013-05-14_02

Пан Туре висловив своє задоволення щодо роботи УДЦР у сфері радіочастотного менеджменту і радіочастотного моніторингу взагалі і під час підготовки та проведення чемпіонату ЄВРО-2012, зокрема.

Крім того, Адміністративна рада та керівництво індійської асоціації комунікативних засобів зв’язку та інфраструктури Індії (СМАІ) вручили Українському державному центру радіочастот свідоцтво про асоційоване членство у цій організації.

2013-05-14_03

 

Start typing and press Enter to search