Сьогодні в Українському державному центрі радіочастот розпочав роботу Міжнародний семінар МСЕ „Управління радіочастотним спектром. Радіомоніторинг як ефективний інструмент управління радіочастотним спектром”.

На семінар прибули понад 200 посланців з трьох континентів – Євразії, Північної Америки та Африки. Це представники адміністрацій зв’язку, регуляторів, органів управління спектром, науково-дослідних організацій, розробників та виробників обладнання, операторів телекомунікацій та інших зацікавлених організацій з країн СНД та Європи.

2013-07-10-itu-01

Учасників заходу привітали Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Петро Яцук, заступник голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олександр Корнейко, начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

Голова НКРЗІ Петро Яцук у вітальному слові, зокрема, сказав, що на цьому престижному заході він очікує отримати цікаву фахову інформацію, яка  буде корисною не тільки українським фахівцям, а й колегам  з інших країн.

2013-07-10-itu-02

Керівник УДЦР Павло Слободянюк, що головував на семінарі, у виступі відзначив, що семінар з цієї тематики проводиться вже вшосте за останні 11 років. Проте зацікавленість до нього з боку колег не зникає, а тільки зростає. Семінар, на його погляд, є унікальним, адже він присвячений виключно радіочастотному моніторингу і пов’язаний з управлінням використання радіочастотного ресурсу. Також в ході семінару відбудеться виставка обладнання з радіочастотного моніторингу, взяти участь у якій виявили бажання  14 компаній-виробників цього обладнання.

2013-07-10-itu-03

Від Міжнародного союзу електрозв’язку, зонального відділення МСЕ для країн СНД виступив Андрій Унтила, який, перш за все, подякував начальнику УДЦР Павлу Слободянюку за гостинний прийом і надану можливість провести на базі підприємства такий важливий захід. Він також висловив сподівання, що основна мета семінару, яка полягає в обміні практичним досвідом у сфері управління радіочастотним спектром та радіомоніторингу в країнах СНД та Європи, в тому числі в автоматизації радіочастотного спектра, вимірюванні нових цифрових сигналів і параметрів якості послуг зв’язку та зон покриття, буде досягнута.

2013-07-10-itu-04

Учасники заходу також матимуть можливість ознайомитися з технічними можливостями системи радіомоніторингу Українського державного центру радіочастот, відвідати пункт управління автоматизованою системою радіомоніторингу та станцію космічного радіомоніторингу УДЦР.

З великим інтересом учасники семінару і гості очікують відкриття 6-ої міжнародної виставки «Обладнання і системи радіомоніторингу – стан і перспективи розвитку та виробництва», на якій буде представлено новітнє обладнання радіомоніторингу.

2013-07-10-itu-05

 

Start typing and press Enter to search