У м. Будапешті (Угорщина) відбувся міжнародний семінар з обговорення проблем звукового ДВЧ ЧМ радіомовлення. На захід прибули делегації з Австрії, Німеччини, Румунії, Сербії, Словенії, Угорщини, України, Хорватії та Чехії. Україну представляв провідний інженер відділу радіомовної служби УРЧП Українського державного центру радіочастот Євген Лахно.

 

Увазі учасників семінару представили доповіді представників Національного управління зв’язку Угорщини та Мюнхенської (Німеччина) станції радіомоніторингу, які були присвячені питанням міжнародного регулювання та плануванням ДВЧ ЧМ мовлення,  причинам створення завад між ДВЧ ЧМ передавачами та засобами повітряної радіонавігації,  результатам дослідження взаємозв’язку між потужністю МЗС і його компресією. Кожен з учасників семінару проінформував присутніх про стан частотного планування ДВЧ ЧМ звукового мовлення та контролю параметрів випромінювання звукового сигналу у своїх країнах.

 

За словами Євгена Лахна, семінар з обговорення проблем звукового ДВЧ ЧМ радіомовлення, носив конструктивний та продуктивний характер.

 

Інформація про результати семінару буде направлена до Робочої групи СЕРТ з управління спектром (WGFM 22) з метою подальшого опрацювання та оновлення рекомендацій МСЕ BS. 412.

Start typing and press Enter to search