Таку оцінку дав начальник ДП „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк діяльності управління міжнародної взаємодії та аналізу у першому півріччі 2009 року.

 

Так, за перше півріччя 2009 року фахівці УДЦР взяли участь у роботі багатьох міжнародних форумах у галузі зв’язку. Зокрема, 65-го та 66-го засідань Робочої групи СЕПТ з частотного менеджменту (WGFM), 3-го засідання Підготовчої групи СЕПТ до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2011 року (CPG-11-3), Регіонального форуму МСЕ з питань розвитку людського потенціалу для Європи і СНД, 26/32-го спільного засідання Комісії РСЗ з питань регулювання використання радіочастотного спектру і ЕМС РЕЗ та Комісії РСЗ з супутникового зв’язку, телевізійного і звукового мовлення. Результативним було також засідання технічних експертів з координації частот фіксованої та сухопутної рухомої служб Угорщини, Словацької Республіки та України.

 

Крім того, в якості члена Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ETSI), представники УДЦР брали активну участь в роботі Семінару ETSI з питань стандартизації та окремих аспектів технічного регулювання. Доповіді фахівців отримали високу оцінку на VIII-му Міжнародному симпозіумі з електромагнітної сумісності та електромагнітної екології „ЕМС-2009”.

 

УДЦР також виконував роботи з координації діяльності „Українського вузлу” Центру майстерності МСЕ для країн СНД. В рамках програми «Цифрове телебачення і звукове мовлення» Центром проведено 2 заходи (семінар і курс дистанційного навчання) на базі Одеської національної академії зв’язку.

 

За звітній період співробітниками УДЦР активно проводилася робота з сертифікаційних випробувань, оцінки управління якості та обстеження виробництва продукції зарубіжних компаній, зокрема Китаю, Росії та Японії.

 

Павло Слободянюк сподівається, що і 67 засідання WGFM, яке має відбутися на базі УДЦР в період з 05 по 09 жовтня 2009 р., буде проведене на європейському рівні.

 

Start typing and press Enter to search