Суб’єкти господарювання на добровільних засадах внесли 1 520 000 кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних УДЦР

За період з 25 червня по 1 липня поточного року фахівці УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 219 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 800 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 463 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 3 липня поточного року видано 2 703 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та 1 653 дозволи на експлуатацію РЕЗ. Інформація постійно оновлюється на сайті УДЦР.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 855 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 20 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 4 551 абоненту.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 20 144 РЕЗ, виявили 37 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 60 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
в Одеській – (33), Полтавській – (11) та Херсонській – ( 9) областях.

Також виявлено та усунено дію 27 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 64 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 25 червня по 1 липня до бази даних внесено 54 833 кодів ІМЕІ.

Всього з часу відміни обов’язкової реєстрації кодів ІМЕІ в ній налічується 1 520 000 кодів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 36 випробувань.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search