Приємна подія відбулася в житті колективу Волинської філії Українського державного центру радіочастот напередодні Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Вони урочисто відзначили переїзд у нове приміщення в Луцьку.

2012-11-13_01

В заході брали участь начальник УДЦР Павло Слободянюк, перший заступник міського голови Святослав Кравчук, директор Волинської філії «Київстар» Микола Косенко, заступник директора Обласної державної телерадіокомпанії Микола Гловацький та багато інших поважних гостей, що представляли місцеві підприємства галузі зв’язку.

— Відкриття нового офісного приміщення, мабуть, є найважливішим етапом в житті працівників філії, — відзначив начальник УДЦР Павло Слободянюк, виступаючи на урочистому заході. Ми подбали про те, щоб наші фахівці і наші відвідувачі, почували себе більш комфортно і відчували себе захищеними. Зараз вже у минулому проблеми із несправним ліфтом в будинку, де раніше працювали, з несправним домофоном, постійні ремонти які доводилося проводити власними зусиллями. Сьогодні, дякуючи керівництву мерії, філія УДЦР отримала приміщення в престижному районі міста, що створює сприятливі умови для якісного обслуговування клієнтів, всебічного задоволення потреб громадян, які користуються радіочастотним ресурсом.

2012-11-13_02

Start typing and press Enter to search