Працівники Українського державного центру радіочастот глибоко стурбовані агресією Росії проти України, спрямованою на підрив територіальної цілісності держави, розв’язанням силового сценарію та дестабілізацію ситуації в країні. Війська РФ порушили мир і спокій нашого суспільства, перетнули державний кордон, окупували Кримський півострів.

У цей складний, напружений період військовослужбовці частин і підрозділів, розташованих на півострові, виявляють мужність, стійкість і витримку, вірність присязі.

Цивільне населення підтримує наших солдат, матросів і офіцерів, пишається їх відвагою і завжди готове прийти на допомогу військовим та зробити свій внесок у священну справу відстоювання державного суверенітету.

Про це йшлося на зборах працівників УДЦР, які відбулися сьогодні.

На них прийнято рішення про перерахування працівниками свого одноденного заробітку на потреби українського війська. Крім того, УДЦР готовий розглянути й інші можливості аби сприяти державі у захисті національних інтересів.

— У цей важкий для держави час, — зазначив на зборах начальник УДЦР Павло Слободянюк, — ми не можемо залишатися байдужими і маємо підтримати Українську армію. Не залишимо без допомоги й тих працівників, які через військові комісаріати можуть будуть призвані до лав захисників Вітчизни. Ми, спільно із профспілкою, не тільки закріпимо за ними їхні робочі місця, але й надамо матеріальну допомогу сім’ям.

Не залишаться поза нашою увагою, як сказав керівник підприємства, і працівники Кримської філії. У разі необхідності, ми допоможемо їм облаштуватися в тих регіонах, де вони побажають, надамо фінансову підтримку.

Агресія сусідньої країни проти нашого народу має нас згуртувати, додати нам наснаги у священній справі захисту української держави. Це наша Батьківщина. І кому як не нам боронити її від посягань будь-кого, — наголосив Павло Слободянюк.

На цей час надходять повідомлення до УДЦР про перерахування філіями підприємства грошових переказів на потреби ЗСУ.

Start typing and press Enter to search