2011-04-26-01

Вчора на виробничій нараді підбито підсумки роботи УДЦР за 1 квартал поточного року та визначені пріоритетні напрями подальшого розвитку.

 

З аналізом результатів виробничої діяльності підприємства за перші три місяці року виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

 

Керівник підприємства зазначив, що колективу вдалося досягти певних успіхів у виконанні поставлених завдань. План доходів виконаний на 102%.

 

Позитивну динаміку зростання доходів мають управління радіочастотних присвоєнь (виконано план на 125%), Центр сертифікації (112%), управління радіочастотного моніторингу (103%), управління телекомунікацій (101%).

 

В той же час, Павло Слободянюк особливу увагу приділив аналізу виконання завдань структурними підрозділами, які, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, дещо знизили виробничі показники.

 

Оцінюючи діяльність виробничих колективів, керівник підприємства навів деякі узагальнені результати.

 

За звітний період УДЦР, наприклад, надав 3396 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, 5382 дозволи на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування. Підготовлено та надано до Національної комісії з питань регулювання зв’язку України 731 висновок щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом РЕЗ мовлення. Крім того, за звітній період скоординовано 1045 частотних присвоєнь для РЕЗ України та 1554 частотних присвоєнь для РЕЗ інших країн.

 

Павло Слободянюк також повідомив, що за три місяці фахівці УДЦР оформили 1081 дозвільний документ на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, а також 399 дозвільних документів на їх реалізацію, виконали інструментальну оцінку параметрів випромінювання РЕЗ та склали 42516 відповідних протоколів, опрацювали 30 заявок на усунення дії джерел радіозавад.

 

Відзначалася ефективна робота й щодо вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж. В ході відповідних процедур виявлено 64270 телефонних номерів, що використовувалися з порушенням вимог нормативних документів у сфері телекомунікацій.

 

– До активів підприємства, – відзначив Павло Слободянюк, – можна занести й міжнародну складову діяльності. Крім активної участі у роботі відповідних робочих груп МСЕ, СЕПТ та РСЗ, фахівці УДЦР предметно займалися питаннями, пов’язаними із підготовкою до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року та проведенням в Україні влітку наступного року Єврочемпіонату з футболу.

 

Приємною стала і новина про те, що станцію радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР, за поданням АЗ України, у першому кварталі 2011 року було внесено до списку VIII МСЕ „Список міжнародних станцій радіомоніторингу”.

 

Певних успіхів, як відзначив керівник УДЦР, досягнуто в удосконаленні виробничих процесів та в науково-методичному забезпеченні діяльності підприємства.

 

Під час наради Павло Слободянюк визначив пріоритетні напрями в роботі колективу  у другому кварталі поточного року, наголосив на необхідності нарощування зусиль задля покращення виробничих показників. Резерви для цього є.

Start typing and press Enter to search