25 листопада 2009 року Державному підприємству „Український державний центр радіочастот” вручено сертифікат якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001-2009.

 

Ця подія стала підсумком дворічної роботи з розробки, впровадження та сертифікації системи управління якістю на підприємстві.

 

Під час вручення сертифіката заступник генерального директора Укрметртестстандарту Володимир Місячний зазначив, що план заходів щодо впровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в УДЦР виконаний в повному обсязі та на високому рівні.

 

2009-iso9001-01

– Цей факт повинен підняти престиж підприємства та стати істотним імпульсом для його розвитку, – підкреслив він.

 

У свою чергу начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк подякував за довіру, за теплі слова привітання і зазначив, що вручення сертифіката – хвилююча подія для всього колективу підприємства, який наполегливо працював для досягнення мети. Він зазначив, що членство підприємства в європейських організаціях – Європейському інституті стандартизації електрозв’язку та Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку потребує від колективу відповідної якості роботи.

 

– Ми й надалі будемо підтверджувати рівень якості не тільки в масштабах України, але й на світовому рівні, – сказав Павло Слободянюк.

2009-iso9001-02

2009-iso9001-03

 

Start typing and press Enter to search