Про це свідчать результати роботи структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за період з 6 по 12 серпня 2018 року.

Також за цей період фахівці видали операторам майже 30 дозволів на експлуатацію базових станцій радіотехнології «цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000» (3G/UMTS). Загальна кількість базових цієї технології на сьогодні складає 22 206.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Імпортери, які дбають про свій імідж, мають бажання вести бізнес чесно та прозоро, внесли минулого тижня до бази даних кодів ІМЕІ майже 1тис.100 міжнародних ідентифікаторів.

Для НКРЗІ підготовлено 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, видано користувачам 1 210 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1 248 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 762 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування. Виявлено майже 3 900 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 44 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Переглянути сюжет:https://www.youtube.com/watch?v=oflYMkvuM3A&feature=youtu.be

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 6 по 12 серпня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/shhotizhnevij-zvit-06.08-12.08.pdf

щотижневий звіт 06.08 - 12.08

 

14 серпня 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search