Підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили на території України 163 порушення з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». З них 75 складають порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, 88 кваліфікуються як незаконно діючі пристрої.
Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 249. Найбільше – на Житомирщині (35) та Вінниччині (31).

Також за тиждень спеціалісти УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 660 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 691 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1701 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 89 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Спеціалістами УДЦР складено 111 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 18 грудня по 24 грудня до бази даних внесено 4 4536 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 30 випробувань продукції.

 

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search