Такі дані оприлюднив підрозділ з радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот за підсумками роботи 22-28 січня 2018 року.
Як і минулого тижня, більш результативно попрацювали фахівці на Вінниччині та Житомирщині, де сумарно зафіксовано майже 60 порушень, пов’язаних з незаконним користуванням радіочастотним ресурсом України.
Найбільш характерні серед них: встановлення й експлуатація радіоелектронного обладнання без дозволу УДЦР. Лише за період з 22 по 28 січня виявлено 134 порушення у користуванні радіочастотного ресурсу, що на 14 менше, ніж минулого тижня.
Крім того, фахівці продовжують усувати порушення, виявлені раніше. За минулий тиждень приведено у відповідність до вимог чинного законодавства 118 випадків, що на дев’ять менше ніж у попередній період.
На мережах операторів мобільного зв’язку загального користування проведено вимірювання мереж та виявлено близько 14,5 тисяч порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.
Для НКРЗІ підготовлено дев’ять висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 457 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ), видано користувачам 537 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого та 1 тис. 766 децентралізованого присвоєння.
Загалом у 2017 році підрозділам радіочастотного моніторингу УДЦР вдалося усунути майже 6,5 тис. порушень умов експлуатації радіоелектронних засобів.

 

31 січня,2018

Start typing and press Enter to search