Також фахівці УДЦР підготували 11 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 276 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  702 дозволи  на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1428 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 166 порушень користування радіочастотним ресурсом України, з яких 42недотримання  умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, 124використання незаконно діючих пристроїв.

Найбільше  таких фактів  виявлено на Хмельниччині (52) та Донеччині (32).

Також виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

За тиждень спеціалістами УДЦР складено 49 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 10 по 16 липня до бази даних внесено 26881 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.

Оформлено протоколами 64 видів продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

 

 

Start typing and press Enter to search