Про це свідчать результати роботи фахівців Українського державного центру радіочастот за період з 10 по 16 вересня 2018 року.

Крім того, продовжуються опрацьовуватися документи на експлуатацію базових станцій радіотехнології «цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000» (3G/UMTS).

За тиждень видано 15 дозволів, а загальна кількість базових станцій цієї технології на сьогодні складає 22431.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР перевіряють в Україні дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії.

Лише за тиждень на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано 2799 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.

Для НКРЗІ підготовлено вісім висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 994 висновки щодо електромагнітної сумісності   радіоелектронних засобів, видано користувачам 6871 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого та 812 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Спеціалістами УДЦР складено 48 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 25випробувань.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 10 по 16 вересня можна за посиланням: щотижневий звіт

18 вересня 2018

Start typing and press Enter to search