Про це свідчать результати радіочастотного моніторингу за період з 21 по 27 травня.

Загалом за цей період в Україні виявлено 171 порушення користування радіочастотним ресурсом України. Найбільша їх кількість – 94 – пов’язана з використання радіоелектронних засобів без отримання дозволів на експлуатацію, решта – з порушенням правил експлуатації. Переважна більшість порушень   стосується радіотехнології широкосмугового доступу (ШСД). Наприклад, на Вінниччині, із зафіксованих 48 порушень,  42 – це технологія  ШСД.

Також фахівцям із радіочастотного контролю вдалося усунути 107 порушень, виявлених в Україні раніше.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку спеціалісти Українського державного центру радіочастот провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано майже 15 тис. випадків порушень, які внесено до протоколів вимірювань. Всі з них – на мережах мобільного зв’язку.

Для НКРЗІ підготовлено 11висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 191 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 351 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого та 1 тис. 529 – на РЕЗ  децентралізованого присвоєння.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 21 по 27 травня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/0020-zvit-21-25.05.pdf

03(2)

 

30 травня 2018

Start typing and press Enter to search