Такі дані оприлюднив підрозділ з радіочастотного моніторингу держпідприємства за період з 12 по 18 березня. Найбільш результативно працювали фахівці на Вінниччині  та Київщині, де зафіксовано відповідно 26 та 18 випадків незаконного користування радіочастотним ресурсом (РЧР) держави.

Загалом за тиждень підрозділи з радіочастотного моніторингу усунули 107 порушень, включаючи виявлені раніше. Допомагали їм виконати завдання представники Департаменту Державного нагляду НКРЗІ та територіальних органів Національної поліції України. Підприємцям, які незаконно використовували радіочастотний ресурс держави, надіслані попередження про вчинення правопорушень. Йдеться традиційно про недотримання умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ) та використання технічних засобів без оформлення дозвільних документів, тобто нелегально. Лише за останній тиждень їх кількість сягнула 125, що на 18 більше, ніж у попередній звітній період.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку спеціалісти Українського державного центру радіочастот провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано 5 тис.233 випадків порушень, які внесено до протоколів вимірювань.

Для НКРЗІ підготовлено 20 висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 409 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 1 тис. 143 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого та 1 тис. 22 децентралізованого присвоєння.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи в період з 12 по 18 березня можна за посиланням.

Start typing and press Enter to search