Про це йдеться у звіті структурних підрозділів  про підсумки роботи держпідприємства у серпні 2018 року.

Також для НКРЗІ підготовлено 20 висновків для прийняття рішення щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 3 758 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, видано користувачам  майже 5 765 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого та 4 113 децентралізованого  присвоєння.

У липні за договорами з операторами фахівці УДЦР перевірили дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. На мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку –  зафіксовано понад 29 тис.  порушень. Протоколи вимірювань передані замовникам робіт для з’ясування обставин.

Фахівці УДЦР результативно виявляли порушників, які не дотримувалися Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

За минулий місяць було зафіксовано 204 факти порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та майже 330 незаконно діючих пристроїв. Власникам технічних засобів надані попередження про усунення порушень у сфері користування РЧР. За цей період усунено 120 завад, здійснених раніше, майже 15 з них – спільно з представниками ДДН НКРЗІ.

Спеціалістами УДЦР складено 297 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Крім того, на підприємстві проведені роботи з підтвердження відповідності.  Оформлено протоколами 165 випробувань продукції.

Нагадаємо, що детально ознайомитися з діяльністю УДЦР у першому півріччі 2018 року можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/PIDSUMKI-roboti-za-1-pivrichchya-2018-prezentatsiya.pdf

13 серпня 2018

Start typing and press Enter to search