Про це свідчать результати роботи фахівців Українського державного центру радіочастот за період з 24 по 30 вересня 2018 року.

Для НКРЗІ підготовлено шість висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 665 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 691 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого та 529 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки в Україні дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії.

Лише за тиждень на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано 11795 порушень. Протоколи вимірювань передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.

Спеціалістами УДЦР складено 150 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За минулий тиждень до бази даних внесено понад 500 міжнародних ідентифікаторів.

01

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 24 по 30 вересня можна за посиланням: щотижневий звіт

 

2 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search