Спеціалісти УДЦР також підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 509 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  765 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1439 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили на території України 31 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 110 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше фактів з ознаками недотримання закону України «Про радіочастотний ресурс України» виявлено у Києві та Київській області (51), а також на Полтавщині (17) та Вінниччині (14).

За тижневий період фахівцям УДЦР також вдалося усунути 54 порушення, здійснених раніше. Значну кількість РЕЗ приведено у відповідність до вимог чинного законодавства у Вінницькій  (13) та Хмельницькій (9) областях.

Крім того виявлено та усунено дію 3 джерел радіозавад.

За період з 8 по 14 травня спеціалістами УДЦР складено 50 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Відповідними протоколами оформлено випробування 37 видів продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search