З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

За період з 7 по 13 травня фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 493 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 696 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 471 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 27972 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 26531 абоненту.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 30052 РЕЗ, виявили 31 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 75 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Полтавській (18), Львівській (12), Рівненській (11), Тернопільській (9) областях.

Також виявлено та усунено дію 3 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 85 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 7 по 13 травня до бази даних внесено 36293 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 38 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search