Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за період з 4 по 10 березня 2019 року.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено дев’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 588 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 629 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого  присвоєння та 3163 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Відповідно до договорів з операторами, спеціалісти УДЦР продовжують виконувати роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. На минулому тижні під час вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування виявлено майже 2100 порушень. Майже всі з них – на мережі мобільного зв‘язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 20 актів первинного технічного контролю.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 400 міжнародних ідентифікаторів.

 Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 63 випробування.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 4 по 10 березня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/04-10-03-2019.pdf

13 березня 2019

Start typing and press Enter to search