Про це свідчать результати радіочастотного моніторингу за період з 23 по 29 квітня.

Фахівці центрального офісу та філій держпідприємства зафіксували в Україні 144 порушення користування радіочастотним ресурсом. З них 50 – невиконання власниками радіоелектронних засобів (РЕЗ) умов дозволів на експлуатацію, 94 – використання РЕЗ без оформлення відповідних дозвільних документів.

Результативно працювали минулого тижня фахівці на Вінниччині та Харківщині, де сумарно зафіксовано майже 65 випадків недотримання українського законодавства. За цей період вдалося усунути 249 порушень, виявлених раніше. Найбільше – 62 – на Вінниччині.

УДЦР активно сприяє операторам мобільного зв’язку у впровадженні на території України міжнародного рухомого (мобільного) зв’язку ІМТ (LTE-2600). Лише за тиждень, для експериментального визначення необхідної якості зв’язку в мережах операторів, фахівці департаменту радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв надали погодження тестового включення 43 базових станцій. Загалом з початком впровадження 4G – на  тестування 215 БС.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації спеціалісти УДЦР провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано 9 тис. 250 випадків порушень, які внесено до протоколів вимірювань. Майже всі з них – на мережах мобільного зв’язку.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 23 по 29 квітня можна за посиланням:

http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/0016-zvit-23-29.04.pdf

Start typing and press Enter to search