Про це  йдеться у звіті про роботу Українського державного центру радіочастот за період з 23 по 29 липня 2018 року.

         Так, за даними радіочастотного моніторингу, в Україні за тиждень зафіксовано 161 порушення, пов’язане з недотриманням Закону України «Про радіочастотний ресурс України».   Майже 60 фактів – порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних та понад 100 – використання власниками незаконно діючих пристроїв, тобто без оформлення дозвільних документів. Найбільше їх було виявлено на Харківщині (52).

       Успішно працювали фахівці держпідприємства з усунення порушень, виявлених раніше. З 240 – майже половину привели у відповідність до вимог чинного законодавства на Полтавщині.

      Також за договорами з операторами фахівці УДЦР перевіряють дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. Лише за тиждень на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано понад 4000 порушень. Варто зазначити, що результативно їх виявляли спільно з правоохоронними органами.

       Так, наприклад, такі факти були зафіксовані на Дніпропетровщині, де правоохоронними органами у порушників вилучено майже 500 карток різних операторів мобільного зв’язку та незаконне обладнання, за допомогою якого вони втручались в роботу мереж електрозв’язку.

      Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 23 по 29 липня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2014/11/0029-zvit-23-29.07.pdf

03(5)

31 липня 2018

Start typing and press Enter to search