Під час радіочастотного моніторингу фахівці УДЦР виявили в Україні 189 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». З них 34 – порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП), 67 кваліфікуються як незаконно діючі пристрої (без оформлення дозвільних документів в УДЦР).
Усунено з урахуванням попередніх періодів 131 порушення, переважна більшість з яких на Дніпропетровщині та Донеччині.
Також за минулий тиждень спеціалісти УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 227 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП, 317 дозволів на експлуатацію технічних засобів централізованого присвоєння та 725 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 23 613 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них – на мережах мобільного зв‘язку.
За період з 16 по 22 жовтня фахівцями УДЦР складено 93 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Крім того, за зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено майже 300 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 52 випробування продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search