Структурні підрозділи з радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот виявили в регіонах України минулого тижня 61 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 134 незаконно діючі пристрої.

Найбільшу кількість порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» зафіксовано на Київщині (32) та Сумщині (30).

У звітному періоді усунуто 144 порушення, виявлених раніше. Значну роботу щодо приведення РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства проведено на Вінниччині.

Також за тиждень фахівці УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 229 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  387 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1376 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання  телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 10821 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 23 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережах мобільного зв‘язку.

За період з 23 по 29 жовтня спеціалістами УДЦР складено 129 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 14760 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 49 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search