Також спеціалісти держпідприємства підготували 19 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 357 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, 17573 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1510 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 27413 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 26 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 164 незаконно діючих пристроїв.

За цей період вдалося усунути 163 порушення, виявлені у поточному році раніше. Найбільшу кількість РЕЗ приведено у відповідність до вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України» на Донеччині (58).

Спеціалістами УДЦР складено 71 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 7 по 13 серпня до бази даних внесено 52247 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 41 випробування продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search