Вчора, 6 червня, в Українському державному центрі радіочастот відбулася галузева профспілкова нарада, на якій підбито підсумки виконання заходів з нагоди Дня охорони праці.

На заході були присутні представники Державної служби України з питань праці, Федерації профспілок України, НКРЗІ, Держспецзв’язку, Міністерства інфраструктури України, ПрАТ “Київстар”, керівники підприємств, установ та організацій галузі зв’язку, керівники служб охорони праці, голови профспілкових організацій.

Від імені УДЦР, на території якого проходила нарада, учасників привітав виконавчий директор Вадим Гулько, який побажав делегатам плідної роботи у обговоренні важливих питань, пов’язаних з охороною праці.

Під головуванням Голови Профспілки працівників зв’язку України Миколи Стародуба присутні на заході проаналізували роботу підприємств галузі зв’язку у сфері забезпечення конституційних прав громадян на здорові та безпечні умови праці, профілактики нещасних випадків на виробництві.

Від Українського державного центру радіочастот виступив начальник відділу охорони праці Олег Охріменко. Він, зокрема, розповів про спільну роботу у цьому напрямку адміністрації та профспілки  підприємства.

Найбільш важливим, за його словами, є те, що вже протягом 7 років на підприємстві не допущено жодного випадку виробничого травматизму та професійних захворювань.

На виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, попередження виробничого травматизму, професійних захворювань підприємство у 2017 році використало  майже 1, 9 млн гривень.

Значні кошти з них, а це майже 1 млн гривень, були направлені на придбання засобів індивідуального захисту, обладнання приміщень, забезпечення системами кондиціювання, поліпшення освітленості робочих місць, забезпечення якісною питною водою.

Дбають в УДЦР  і про здоров’я працівників. З метою профілактики  захворювань на грип було спрямовано понад 85 тисяч гривень.

Приємною подією стало вручення групі фахівців Українського державного центру радіочастот відзнак Голови Федерації профспілок України та Профспілки працівників зв’язку за особистий внесок у вдосконалення роботи з охорони праці.

Подякою Голови Федерації профспілок України нагороджені:

Любов Пінчук – провідний  інженер з охорони праці відділу з охорони праці, голова Об’єднаної профспілкової організації УДЦР;

Василь Мостіпан – провідний  інженер з охорони праці відділу з охорони праці УДЦР.

Почесною грамотою Федерації професійних спілок України:

Ірина Васильєва – лікар – терапевт відділу з охорони праці;

Микола Паєта – інженер з безпеки руху відділу з охорони праці.

Почесною грамотою  Профспілки працівників зв’язку України:

Анатолій Синицький – інженер 1 категорії сектору випробувань ЕМС та безпеки Випробувального центру Центру з сертифікації;

Віктор Кошель – начальник сектору ремонтних робіт ремонтно-будівельного відділу Департаменту господарського та ресурсного забезпечення.

Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=0EPQbcxHMKg

 

день охорони праці-2018

 

07 червня 2018

Start typing and press Enter to search