Крім того, за минулий тиждень спеціалісти підприємства підготували 24 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1103 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 684 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1263на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах зв’язку загального користування операторів проведено вимірювання  параметрів телекомунікаційних мереж та виявлено 5385 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили в Україні 129 РЕЗ з ознаками порушень Закону України «Про радіочастотний ресурс України». З них 101 технічний засіб виявився незаконно діючим, 28 експлуатувався з порушенням умов дозволів на експлуатацію.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Києві та Київській області (28), на Харківщині (17) та Чернігівщині (16).

За цей же період приведено у відповідність до вимого чинного законодавства експлуатацію 142 РЕЗ, зокрема, 64 – на Київщині, 21 – на Одещині, 11 – на  Чернігівщині.

Також виявлено та усунено дію 18 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 89 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції, оформлено протоколами 62 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search