Структурні підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 119 порушень, пов’язаних з недотриманням користувачами Закону України «Про радіочастотний ресурс України». З них 58 – порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, 61 – експлуатація незаконно діючих пристроїв. Найбільше їх було зафіксовано на Херсонщині (23) та Житомирщині (15).

Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах 332 порушення.

Також фахівці УДЦР підготували 29 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 284 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 818 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 726 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили на них 26 433 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 20 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Крім того, фахівцями УДЦР складено 94 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 27 листопада по 03 грудня до бази даних внесено 1 041 міжнародний ідентифікатор.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.

Оформлено протоколами 62 випробування продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search