Крім того, спеціалісти структурних підрозділів центрального офісу та філій держпідприємства зафіксували 46 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ.

Найбільшу кількість фактів недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» виявлено на Дніпропетровщині (42) та Вінниччині (38) і пов’язані з експлуатацією радіоелектронних засобів радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Також фахівці УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 169 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 333 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 689 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 884 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 10 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв’язку.

За минулий тиждень фахівцями УДЦР складено 101 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 11 по 17 вересня до бази даних внесено 1 881 міжнародний ідентифікатор.

За цей же період фахівцями Центру з сертифікації УДЦР проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 49 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search