Також минулого тижня, фахівці УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 17 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 37 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 746 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4 171 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 39 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 58 незаконно діючих пристроїв.

За минулий тиждень фахівцями УДЦР виявлено 97 порушень та усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 111 порушень. Найбільше порушень приведено відповідність до вимог чинного законодавства у Дніпропетровській області – 32 радіо електронних засоби (РЕЗ).

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено у Вінницькій області – 22 РЕЗ, Сумській – 16 та Хмельницькій області – 16 РЕЗ.

Спеціалістами УДЦР складено 35 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 17 видів продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search