Про це йдеться у звіті регіональних філій держпідприємства за підсумками роботи в період з 16 по 22 квітня.

Так, за тиждень, фахівці з радіочастотного контролю зафіксували в Україні 187 порушень у користуванні радіочастотним ресурсом, що майже на 82 більше, ніж на минулому тижні. Найбільш результативно  працювали спеціалісти на Івано-Франківщині та Сумщині, де зафіксовано відповідно 50 та 44 випадків незаконного використання радіоелектронних засобів (РЕЗ).

За цей період усунено 104 порушення, включаючи виявлені раніше. Допомогли їм виконати завдання представники Департаменту Державного нагляду НКРЗІ та територіальних органів Національної поліції України.      Підприємцям, які незаконно використовували радіочастотний ресурс держави, надіслані попередження про вчинення правопорушень. Йдеться традиційно про недотримання умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та використання технічних засобів без оформлення дозвільних документів, тобто нелегально.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку спеціалісти Українського державного центру радіочастот провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано майже 10 тис. випадків порушень, які внесено до протоколів вимірювань. Майже всі з них – на мережах мобільного зв’язку.

Для НКРЗІ підготовлено 15 висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 423 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 598 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого та 1 тис. 418 децентралізованого присвоєння.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 16 по 22 квітня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/0016-zvit-16-22.04.pdf

 

03

 

24 квітня 2018

Start typing and press Enter to search