Сьогодні, 7 грудня, Український державний центр радіочастот відвідала група курсантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

І це не випадково, адже у профільних вишах добре знають про потужне сучасне державне підприємство,  його науковий і технічний потенціал, що дозволяє опановувати нові високотехнологічні сфери, забезпечувати ефективне та раціональне  користування радіочастотним ресурсом держави.

Фахівці УДЦР провели з майбутніми офіцерами заняття з питань організації та проведення технічного радіоконтролю випромінювання радіоелектронних засобів, а також  повного комплексу робіт з оцінки відповідності продукції.

Під час перебування в УДЦР досвідчені фахівці розповіли курсантам про  відомчу систему радіомоніторингу, яка відповідає кращим світовим стандартам, про особливості проведення контролю використання радіочастот радіоелектронними засобами, а також виявлення і пошук джерел радіозавад. На практиці  продемонстрували роботу окремих мобільних станцій радіоконтролю.

Чимало корисного для майбутньої професії  було ними отримано й під час відвідування  пункту управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу, а також комплексу супутникового радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку.

Курсанти були вражені й Центром з сертифікації УДЦР, який  на сьогодні є єдиною в Україні установою, здатною провести комплексні випробування радіоелектронних засобів, призначених для внутрішнього ринку та експорту до країн Європейського союзу. Вони побували у вимірювальних лабораторіях,  де побачили технічне обладнання кращих європейських зразків.

Варто зазначити, що ознайомлення студентів вишів з майбутньою професією, вже стало в УДЦР доброю традицією. Адміністрація держпідприємства і надалі налаштована на співробітництво з навчальними закладами як в плані обміну сучасними теоретичними розробками, так і можливого працевлаштування  кращих випускників профільних  вишів в структурних підрозділах УДЦР.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search