Останнім часом ЗМІ активно поширюють інформацію про початок офіційного продажу планшетників відомого бренду Appl-iPad 2.

 

За даними, якими володіє УДЦР, на сьогодні сертифіковано лише модель Appl A1396 з радіотерміналом систем стільникового зв’язку GSM900/1800 і UMTS та з обладнанням радіодоступу (у т.ч. інтерфейсом передачі даних Bluetooth). На цю модель було отримано передбачений законодавством дозвіл на ввезення. Згідно з ним перші 1890 планшетників і ввезено до України.

 

Оскільки в зазначеній моделі міститься радіотермінал систем стільникового зв’язку, то коди ІМЕІ таких терміналів обов’язково мають бути внесені до узагальненої бази даних, яку веде Український державний центр радіочастот. Відповідні документи на внесення 1890 кодів  ІМЕІ законно ввезених iPad 2 сьогодні вранці надійшли до УДЦР і на 11:30 внесені до бази даних. Саме ця кількість iPad 2 повинна була потрапити до прилавків.

 

Український державний центр радіочастот нагадує, що при придбанні термінального обладнання, в тому числі й планшетників, продаж яких зараз так анонсується, покупцю, в першу чергу, потрібно переконатися в тому, що їх коди ІМЕІ знаходяться в узагальненій базі даних, тобто що купуються саме законно ввезені пристрої, а не контрабанда. В подальшому це дозволить власнику iPad 2 без проблем працювати в мережі українських операторів мобільного зв’язку.

 

Підтвердженням законності походження iPad 2, який ви бажаєте купити, буде відповідь на звернення до бази даних на ваш SMS – запит за номером „307” або через web-сайт УДЦР такого змісту: „Код ІМЕІ знаходиться в базі даних”.

Start typing and press Enter to search