На Долбецькому острові, у Гідропарку, в «Місті спорту» відбувся аматорський турнір з футболу за «Кубок зв’язку 2012». У змаганнях брала участь й команда Українського державного центру радіочастот.

2012-06-15_01

Ініціатором проведення турніру з міні-футболу виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем».

У безкомпромісну боротьбу за почесний трофей вступили практично рівні за ступенем підготовки команди. Тому й поєдинки були захоплюючими та цікавими.

2012-06-15_02

2012-06-15_03

В ході турніру футбольна дружина УДЦР перемогла команди ДАТАГРУП, КИЇВСТАР та VIT. У фіналі, який відбувся вчора, 14 червня, наша команда взяла верх над DATASTREAM з рахунком 3:1 і стала переможцем турніру.

2012-06-15_04

Це є, певною мірою, і символічним і закономірним. Адже керівництво Українського державного центру радіочастот вже тривалий час не тільки активно пропагує серед працівників підприємства здоровий спосіб життя, організовує туристичні поїздки й походи, але й заохочує тих працівників, які не вживають тютюнові вироби. А таких в УДЦР понад 80 %.

Серію турнірів з футболу, як нам стало відомо, буде продовжено. За інформацією, отриманою нами від організаторів змагань, найближчим часом футбольні колективи виборюватимуть «Кубок Будівельника», «Кубок Медіа», «Кубок Банкіра» та «Кубок Ресторатора». А 20-26 серпня поточного року переможці цих турнірів у поєдинках між собою визначать, кому дістанеться Суперкубок бізнесу України з футболу.