29 січня у спортивному комплексі «Наука» фінішував десятий всеукраїнський турнір з міні-футболу «Меморіал Володимира Баженкова», який відкрив програму Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Традиційно участь у змаганнях бере команда й Українського державного центру радіочастот. За десять років проведення турніру футболісти держпідприємства вже тричі тримали в руках кубок-переможця, а сьогодні це відбулося вчетверте. Виявивши в ході турніру волю до перемоги та спортивний характер зв’язківці виграли у суперників чотири поєдинки і лише одну гру зіграно внічию.

Цей результат дозволив команді Українського державного центру радіочастот з футзалу вчетверте за всю історію змагань стати володарями цього престижного кубка.

Як зазначив в коментарі прес-службі УДЦР тренер футбольної команди Олег Тепцов, підприємство вдячне організаторам турніру за можливість проявити спортивні здібності фахівців, позмагатися з іншими командами.

«Четверта перемога у турнірі додасть наснаги, буде мотивувати співробітників не тільки до спортивних, а й до професійних звершень», – наголосив спортивний інструктор-методист УДЦР Олег Тепцов.

Для довідки: змагання присвячені Заслуженому тренеру України, Заслуженому працівнику фізичної культури України, члену Виконкому НОК України, голові Центральної Ради ФСТ «Спартак» 2000 -2007 років Володимиру Баженкову, який доклав багато зусиль для відродження та підняття престижу і авторитету славнозвісного товариства «Спартак» в Україні.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search