22 березня в Українському державному центрі радіочастот для фахівців центру відбулася лекція Павла Кравченка, криптографа, кандидата технічних наук, засновника Центру розробки блокчейн-рішень для фінансового ринку Distributed Lab.

Павло Кравченко розповів про сучасні тренди криптоіндустрії: блокчейн, криптовалюти, майнинг, токенізація, ICO, стартапи та проекти що пов’язані з ними. На його думку технологію блокчейн доцільно використовувати у сфері голосувань, державних закупівель, створення публічних реєстрів.

«Блокчейн є інноваційною технологією. Вона також створена для того, щоб громадяни мали прозорий та надійний доступ до своїх даних, у ситуації з публічними реєстрами, наприклад.  Якщо ж говорити про телеком сектор, де гостро стоїть проблема mobile-ID або цифрового підпису на пристрої, завдяки сучасним технологіям криптоіндустрії громадяни можуть отримувати якісні послуги онлайн, а блокчейн може бути застосованим для реалізації завдань сертифікації цифрових ключів», – зазначив Павло Кравченко.

Лекція Павла стала корисною не тільки ІТ фахівцям, а й   допомогла підвищити обізнаність працівників підприємства щодо сучасних трендів криптоіндустрії.

Організатор приїзду експерта в УДЦР – директор департаменту IT Андрій Кузміч зазначив, що поінформованість про новітні технології обробки даних та захисту інформації,  спілкування з експертами  допомагають визначити використання технологій в бізнес-процесах та автоматизації діяльності підприємства у сфері управління радіочастотним спектром.

«Що стосується взаємодії з користувачами радіочастотного ресурсу, не виключається можливість використання смарт-контрактів під час надання  електронних послуг фізичним особам», – додав Андрій Кузміч.

Детальніше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=p9oDjCbCTJw

 

 

23 березня 2018

Start typing and press Enter to search