Делегація від України, до складу якої увійшли представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Українського державного центру радіочастот, вирушає до м. Баку (Азербайджанська Республіка), де 6-7 серпня проводитиметься згідно з планом заходів Регіональної співдружності у галузі зв’язку, 2-е засідання Робочої групи з радіомовлення.

Наші фахівці мають намір ознайомитися з результатами досліджень щодо актуальних проблем користування спектром у частині, що стосується радіомовної служби, обмінятися досвідом з представниками АЗ та органів управління радіочастотним ресурсом країн-учасниць РСЗ щодо поточного стану, основних тенденцій, регуляторних та технічних аспектів впровадження нових технологій радіомовної служби в країнах РСЗ, а також долучитися до проведення робіт з координації частотних присвоєнь у певних діапазонах тощо.
Для довідки

Робоча група з радіомовлення (РГ РМ) створена при Комісії з регулювання використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт.

РГ РМ сприяє координації взаємодії країн-учасниць РСЗ в сфері регулювання використання частот, ефективного використання радіочастотного спектру, забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, експлуатації та розвитку засобів телевізійного і звукового радіомовлення, а також захисту інтересів радіослужб в міжнародних організаціях.

Start typing and press Enter to search