На виробничій нараді, в якій взяли участь заступники начальника УДЦР, керівники філій підприємства та начальники його структурних підрозділів, підбито підсумки виробничої діяльності регіональних філій у 2011 році.

 

Детально проаналізував досягнуте начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2012-02-20_p02

Керівник підприємства, зокрема, відзначив, що, у порівнянні з 2010 роком, приріст доходів філій склав 113%. Лідерами тут є Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська та Закарпатська філії.

 

Начальник УДЦР дав оцінку діяльності кожної філії, наголосивши, що темпи нарощування виробничих показників у всіх є достатньо високими. При цьому він назвав й характерні недоліки в роботі філій, що не дозволили колективам вийти на якісно нові рубежі у виробничій діяльності.

 

Більш конкретно за напрямами діяльності доповідали заступники начальника Українського державного центру радіочастот.

 

Так, заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко проаналізував результати діяльності філій з питань радіочастотного моніторингу, виявлення незаконно діючих пристроїв.

 

Заступник начальника із загальних питань Вадим Ковальський охарактеризував стан експлуатації основних фондів і споруд, транспортного та метрологічного забезпечення діяльності філій.

 

Принципово оцінив організацію та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж заступник начальника УДЦР з питань ІТ – технологій Андрій Кудрицький. Він розповів про перспективи розвитку, наголосив на необхідності більш ефективної взаємодії з МВС та СБУ при виконанні завдань

 

Заступник начальника з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко доповів про результати діяльності з регулювання процедур ввезення РЕЗ, розкрив питання ПТК та участі фахівців в заходах, що проводить НКРЗІ.

 

На проблемах, пов’язаних із здійсненням радіочастотних присвоєнь, акцентував увагу начальник управління радіочастотних присвоєнь УДЦР Андрій Яковенко.

 

На нараді також начальники Донецької, Львівської та Харківської філій звітували про готовність до забезпечення проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.

 

Підбиваючи підсумки наради, Павло Слободянюк висловив вдячність керівникам філій та начальникам структурних підрозділів підприємства за плідну роботу.

 

— Я переконаний в тому, — сказав він, — що високий професійний рівень і відповідальність працівників УДЦР сприятимуть підвищенню якості надання послуг населенню, нарощуванню фінансово-економічних показників нашого підприємства.

2012-02-20_p01

Найкращих результатів у виробничій та фінансово-господарській діяльності, як відзначалося на нараді, досягли Дніпропетровська та Волинська філії.

Start typing and press Enter to search