В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада із керівниками філій та керівниками структурних підрозділів УДЦР з підбиття підсумків виробничої діяльності регіональних філій у 2013 році.

2014-02-18_01

Відкрив нараду начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

2014-02-18_02

У своєму виступі керівник підприємства зазначив, що план надходження доходів за підсумками року виконаний усіма філіями. Зокрема, найвищий рівень зростання доходів продемонстрували Хмельницька та Херсонська філії. Павло Слободянюк дав принципову оцінку діяльності кожної філії, назвав характерні недоліки та визначив шляхи, які дозволять в подальшому зберегти тенденцію росту виробничих показників.

За напрямами діяльності підприємства виступили заступники начальника Українського державного центру радіочастот.

Так, на проблемах, пов’язаних із здійсненням радіочастотних присвоєнь, акцентував увагу перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

Заступник начальника УДЦР з питань телекомунікацій Андрій Кудрицький проаналізував результати діяльності УДЦР та філій з питань організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж та якості надання телекомунікаційних послуг.

Принципово оцінив стан експлуатації основних фондів і споруд, транспортного та метрологічного забезпечення діяльності філій заступник начальника УДЦР із загальних питань Вадим Ковальський.

Заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко розповів про підсумки діяльності з питань радіочастотного моніторингу.

На результатах дистанційного навчання керівників та працівників філій, а також на питаннях бухгалтерського та податкового обліку зупинилися заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко та головний бухгалтер підприємства Олена Красносільска.

2014-02-18_03

Завершуючи нараду начальник УДЦР Павло Слободянюк визначив кращі філії.

Лідерами у виробничій та фінансово-економічній діяльності у 2013 році є Донецька та Хмельницька філії УДЦР.

 

Start typing and press Enter to search