В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки фінансово-господарської діяльності філій підприємства за I квартал 2014 року.

2014-04-28_01

Результати роботи, відзначив в доповіді начальник УДЦР Павло Слободянюк, відображені в основних фінансових показниках. Вони свідчать, що план надходження доходів філії виконали в повному обсязі. Найбільш вагомі показники у Львівської та Кіровоградської філій.

Суттєвому зростанню результатів філій значною мірою сприяли ефективне виконання робіт із здійснення радіочастотного моніторингу, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ, проведення первинного технічного контролю РЕЗ та проведення вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Павло Слободянюк принципово проаналізував кожний напрям діяльності філій та визначив пріоритетні завдання, які необхідно вирішувати найближчим часом.

З більш детальною оцінкою справ і надання конкретних рекомендацій з усунення недоліків виступили заступники начальника УДЦР та начальники структурних підрозділів.

2014-04-28_02

Перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров, наприклад, окреслив проблемні питання щодо виконання робіт з присвоєння частот.

Про результати діяльності філій з радіочастотного моніторингу, стану усунення радіозавад розповів начальник управління РЧМ УДЦР Віктор Бондарчук.

На проблемах організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж, надання якісних телекомунікаційних послуг увагу присутніх зосередив заступник начальника УДЦР з питань телекомунікацій Андрій Кудрицький.

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко вів розмову про підготовку працівників керівного складу до атестації, яка відбудеться восени.

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності у I кварталі 2014 року кращими визнано Донецьку та Кіровоградську філії.

Start typing and press Enter to search